Partnerzy
Współpraca
Współpraca
Partnerzy
Partnerzy
Wonder Home Kołobrzeg to nie tylko profesjonalne podejście do prowadzonego biznesu, ale również wzajemne relacje i współpraca.
Zostań Partnerem
Goldyszewicz Fotografia
Fotografią zajmuje się od 7 lat. Wykonuje sesje dla serwisów noclegowych, agencji nieruchomości, architektów, Home Stagerów, podwykonawców budowlanych i deweloperów oraz klientów indywidualnych. Tworzę fotografię wnętrz w taki sposób, aby mieszkania i apartamenty moich klientów szybko się sprzedały lub szybko znalazły chętnych którzy będą chcieli je wynająć.
Sigma Taxi Kołobrzeg
Sigma Taxi Kołobrzeg jest najszybciej rozwijającą się korporacją taksówkową w Kołobrzegu. Bardzo chętnie udziela wszelkiej pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym, łącznie z odprowadzeniem pod drzwi mieszkania. firma pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, świadcząc usługi przewozowe osób na terenie miasta Kołobrzeg i okolic.
Osiedle Navigator
Budynek wyposażony w nowoczesną windę komunikującą wszystkie kondygnacje, włącznie z parkingiem podziemnym, co zapewnia wyjątkową wygodę mieszkańcom, również osobom niepełnosprawnym. Oferowane mieszkania mają wygodne i komfortowe rozwiązania architektoniczne oraz doskonale oświetloną powierzchnię mieszkalną.
Ankam nieruchomości
Ankam to profesjonalna agencja nieruchomości z Koszalina oferująca doradztwo i pośrednictwo w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Co ją wyróżnia? Skuteczność i wiele lat doświadczenia - firma działa już od 1991r. Jeśli chodzi o rynek nieruchomości w Koszalinie, Mielnie i okolicach, agencja Ankam nie ma Sobie równych.
Butikowe Nieruchomości
Firma Butikowe Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, remontowaniem, budowaniem i urządzaniem wnętrz. Jej doświadczenie obejmuje zarówno renowacje starych, także zabytkowych budynków od podstaw, jak i wybudowanie w standardzie do zamieszkania butikowego apartamentowca.
© WonderHome Kołobrzeg
Wykonanie: